Jaukūs namai: atsikratykite nereikalingo šlamšto!

Beveik visose pasaulio tautose gyvuoja paprotys ištuštinti gyvenamąsias patalpas, kad būtų lengviau privilioti sėkmę. Reikėtų bent kartą per pusmetį namus išvaduoti nuo nereikalingų daiktų. Išmetus senienas, atsiras vietos naujiems daiktams ir, žinoma, sėkmei.

Daiktai sukurti tam, kad tarnautų žmogui. Nebereikalingi daiktai tik užgožia asmeninę erdvę ir sugeria šeimininkų gyvybinę energiją. Todėl išsivaduojant nuo šlamšto reikėtų vadovautis devizu: „naudokis, mylėk ar išmesk!“ – tai vienas greičiausių būdų pakeisti gyvenimą. Apvalius gyvenimą nuo pasyviosios energijos sankaupų, atversite kelią permainų energijoms. Ypač svarbu išsivaduoti nuo daiktų, primenančių iširusius santykius, sunkius išgyvenimus ir blogus žmones.

Nelaikykite namuose vis dar mėgstamų, bet aptriušusių, aplūžusių, apdužusių daiktų: nudėvėtų rankšluostėlių, bepradedančių irti vytų indelių, apdaužytų, nuskeltų puodelių, dubenėlių, lėkščių, taurių. Net mylimas puodelis nuskilusia ąsele skleis prastą energiją.

Daiktai gali būti tikriausi energetiniai vampyrai ir užteršti namus neigiamomis vibracijomis. Vertėtų įsiklausyti į daiktus ir pasistengti juos pajusti – pasilikti tik tuos, kurie suteikia teigiamų emocijų, įkrauna energetiškai. Nesaugoti suvenyro tik todėl, kad jis brangus, nors jį padovanojo nemalonus žmogus. Suabejojus daikto energetika, visada padės švytuoklė. Ją labai paprasta pasigaminti: ant 20 cm ilgio medvilninio ar lininio siūlo pakabinti žiedą ar pakabutį. Švytuoklę laikyti virš įtartino daikto ir užduoti aiškius, vienareikšmius klausimus. Jos sukimasis pagal laikrodžio rodyklę reiškia teigiamą atsakymą, o prieš laikrodžio rodyklę – neigiamą.

Natūralistinis interjeras

Vienas komentaras “Jaukūs namai: atsikratykite nereikalingo šlamšto!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s