Apie mane

Sveiki, tinklaraščio skaitytojai ir skaitytojos!

Susipažinkime. Aš esu Gabija, man 32, gyvenu Kaune. Mano darbas susijęs su socialiniu draudimu ir klientų aptarnavimu. Turbūt nereikia ir pasakoti, kad klientų būna įvairių, bet dauguma kelia daug rūpesčių ir veda iš proto patys save bei kitus. Taigi atidirbusi su jais keliauju į namus trokšdama ramybės ir jaukumo.

Prisimenant ir mano vardo kilmę, tikrai mane galima apibūdinti kaip židinio, namų ir jaukumo deivę. Mėgstu rūpintis namais, mėgstu kurti malonią aplinką sau ir kitiems. Žinoma, svarbiausia, kad namai būtų švarūs. Dažnai naudoju natūralias valymo priemones. Pirmiausia dėl to, kad turiu mažą sūnų ir šunį ir visiškai nenoriu chemijos likučių savo namuose. Mėgstu kvapus, esu šiek tiek linkus į ezoteriką: patinka akmenys, amuletai, vėjo varpeliai, tikiu energetika, todėl man mieli savo ir draugų atvežti suvenyrai iš kelionių, maži niekučiai, kurie spinduliuoja gerą energiją.

Šiame tinklaraštyje pasidalinsiu savo ir internete rastomis patikusiomis mintimis apie namus, patarimus, kurie praverčia visiems.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s